G Suite belépés

1. Kattintson a képre a belépéshez!

2. Ha be van jelentkezve egy már meglévő Google-fiókba (GMAIL), lépjen ki! "Kilépés"

3. Kattintson a "Másik fiók használata"-ra!

4. Bejelentkezés - Irja be a megadott felhasználó nevet!  "Email címet"

5. Következő: Irja be a megadott jelszót!

6. "Következő" gomra kattintva belépett az új Google-fiókjába.

7. Jobb felső sarokban elérhetővé válnak a G-Suite alkalmazások (9 pötty)

• Gmail - levelezés
  • Drive - tárhely
  • Google Tanterem - oktatás
  • Meet - videós konferencia

8. A "G Suite" felirat melleti jobb oldali gombra kattintva most már be tud lépni a saját fiókjába is és egyszerre is tudja felváltva használni a két fiókot.

Az alkalmazások telefonokon és tableteken (Android,iPhone) is használhatók!

Távsegítség

Kattintson a képre a letöltéshez!

TeamViewer QuickSupport

Távoli asztal támogatás, ez a kis ügyfélmodul nem igényel telepítést — egyszerűen töltse le, kattintson rá duplán, és írja be a megadott azonosítót és jelszót a támogatásunk eléréséhez!

Mindennapos testnevelés PDF Nyomtat Email

Kedves Szülők!

Az új köznevelési törvény értelmében a 2012/2013-as tanévtől bevezetésre került a mindennapos testnevelés.

A 2014/15-ös tanévben az első, második és harmadik évfolyamon mind az öt óra órarendbe építve található, melyből az első és második évfolyamon egy a sulitenisz (Play and Stay módszer) az idei tanévtől választahó.(részletekről az osztályfőnököknél).

Az 5., 6., és 7. évfolyamon pedig három óra órarendbe építve, két óra pedig kötelezően választandó délutáni sportkör (kosárlabda, kézilabda, atlétika és tánc) keretén belül valósul meg. A sportkör mindenki számára kötelező, kivétel ez alól, aki valamilyen egyesületben végez sportolási tevékenységet és erről igazolást nyújt be.

Kérem a fentiek tudomásul vételét!

Szabadbattyán, 2014. 08. 26.

Üdvözlettel: Ekler Zoltán